Site Loader

میکرو نیدلینگ ترک

اکثر افرادی که صادق هستند می‌گویند که ترک‌های پوستی را نمی‌خواهند. در صورتی که ترک‌های پوستی دارید، ممکن است هنگامی که قبل از رفتن به ساحل بیکینی و لباس شنا می‌پوشید خجل شوید. پوشیدن شورت و لباس نیز ممکن است باعث خجالت شما شود.اگر شما به دنبال راه امن و موثر برای به حداقل رساندن ظاهر ترک پوستی خود هستید، ما شما را تشویق می‌کنیم اطلاعات بیشتری در مورد میکرونیدلینگ کسب کنید. این فرآیند که همچنین درمان تحریک کلاژن نامیده می‌شود، رشد بافت پوست سالم را تحریک می‌کند در حالی که به طور همزمان فرآیند رهایی از شر سلول‌های آسیب دیده پوست را سرعت می‌بخشد.

آیا می‌توان از ترک‌های پوستی خلاص شد؟

ترک‌های پوستی بر روی تمام زنان و مردان در تمام سنین و نژادها تاثیر می‌گذارد. ترک‌های پوستی در بین ۷۵ تا ۹۰ درصد زنان باردار در طول سه ماهه سوم آنها ایجاد می‌شوند. ترک‌های پوستی همچنین در ۷۰ درصد بانوان بزرگسال و ۴۰ درصد مردان بزرگسال به علت دوره رشد جهشی و ناگهانی رخ می‌دهند.برای بسیاری از افرادی که این عارضه را تجربه می‌کنند یک راه حل امیدبخش وجود دارد. میکرونیدلینگ برای درمان ترک‌های پوستی نتایج امیدوار کننده‌ای را نشان داده است.

چه چیزی باعث ایجاد ترک‌های پوستی می‌شود؟


چه چیزی باعث ایجاد ترک‌های پوستی می‌شود

میکرونیدلینگ کردن ترک‌های پوستی با درمان برخی از نتایج شگفت انگیز را نشان داده است. ترک‌های پوستی می‌توانند ناشی از چیزهای زیادی باشند، از جمله بارداری، رشد ناگهانی در دوران کودکی و استعداد ژنتیکی. اگر چه نتایج ممکن است از بیمار به بیمار متفاوت باشند، اغلب مقایسه‌های خیلی شدید در تصاویر قبل و بعد وجود دارد.ترک‌های پوستی پارگی‌های بافت همبند پوست هستند که ناشی از کشش بیش از حد پوست هستند. هنگامی که بافت همبند کشیده می‌شود پارگی منجر به آتروفی اپیدرم در ناحیه‌ی آسیب دیده می‌شود. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، اپیدرم نازک می‌شود و شیارهایش را از دست می‌دهد، فیبرهای الاستیک را می‌شکنند و منجر به عقب رفتن اپیدرم می‌شوند. هنگامی که ترک‌های پوستی را میکرونیدلینگ می‌کنید، این کار به بهبود بازیابی پوشش این ترک‌های پوستی توسط پوست کمک می‌کند، که کانتورهای سطح پوست شما را ترمیم کرده و به حالت اول باز می‌گرداند.

ترک‌های پوستی پس از بارداری


در طول ۹ ماه بارداری، شکم مستعد فشار بی‌سابقه و کشش در نتیجه‌ی رحم گسترش یافته به منظور جا دادن نوزاد در حال رشد است و اضافه وزن طبیعی همراه با بارداری به توسعه‌ی این عارضه کمک می‌کند. ترک‌های پوستی ناشی از بارداری اغلب منجر به موج‌دار شدن عمیق پوست در شکم می‌شوند، اما همچنین می‌توانند در سینه‌ها، ران‌ها، پشت یا هر ناحیه‌ی دیگری که در آن اضافه وزن صورت گرفته است شوند.درمان برای ترک‌های پوستی پس از بارداری هنگامی که آنها نسبتا تازه و اغلب قرمز رنگ یا بنفش هستند، موثرتر است، زیرا کلاژن می‌تواند زودتر برای بهبود پارگی در درم تولید شود.

آیا ترک‌های پوستی ناپدید می‌شوند؟


مبارزه با ترک‌های پوستی آسان نیست. در واقع، آنها هرگز به طور کامل از بین نمی‌روند. به این دلیل که:

پوست ما قابل ارتجاع است و دارای توانایی کشش و بازگشت به فرم طبیعی و خاصیت ارتجاعی طبیعی خود است. ترک‌های پوستی در نواحی از بدن که پوست بیش از ظرفیت طبیعی خود کشیده می‌شود، ظاهر می‌شوند. مانند یک کش پلاستیکی به آن نگاه کنید که آن را می‌کشید و رها می‌کنید. و همچنین با بالا رفتن سن، توانایی بدن برای حرکت ارتجاعی داشتن کاهش می‌یابد.

آیا این به این معنی است که امیدی برای افرادی که مبتلا به ترک‌های پوستی هستند وجود ندارد؟


در واقع، امیدی وجود دارد. میکرونیدلینگ می‌تواند به طور قابل توجهی ظاهر ترک‌های پوستی را بهبود ببخشد. درمان میکرونیدلینگ، یا درمان تحریک کلاژن رنگ و بافت ترک‌های پوستی را بهبود می‌بخشد و اسکارها را با پوست اطراف یکی می‌کند. قلم میکرونیدلینگ همچنین عرض و فرورفتگی ترک‌های پوستی را کاهش داده و رشد دهانه‌های کوچک طبیعی پوست را تقویت می‌کند. بنابراین، در حالی که هیچ روشی در حال حاضر برای ترمیم ترک‌های پوستی موجود نیست، سیستم درمان میکرونیدلینگ ظاهر آنها را کاهش می‌دهد تا تقریبا آنها را نامرئی کند. در تصویر زیر، پیشرفت قابل توجهی در شیوع و رنگ ترک‌های پوستی وجود دارد. اسکارها تا حد زیادی کاهش یافتند و در نگاه اول واضح نیستند.

میکرونیدلینگ برای ترک‌های پوستی شامل چیست؟


قلم میکرونیدلینگ برای ایجاد آسیب‌های میکروسکوپی در ترک‌های پوستی استفاده می‌شود و بدن با تولید کلاژن جدید در محل‌های زخم واکنش نشان می‌دهد. این واکنش طبیعی توسط بدن، پارگی‌های درم را که مسئول ترک‌های پوستی هستند بهبود می‌بخشد. از آنجایی که لایه‌ی بیرونی پوست با میکرونیدلینگ تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد، کلاژن جدید تولید شده تنها برای کمک به بهبود ترک‌های پوستی استفاده می‌شود. ترک‌های پوستی نیاز به یک سری جلسات میکرونیدلینگ، معمولا در فواصل ۴ تا ۶ هفته دارند. در اینجا یک مثال از چگونگی بافت شبیه به دهانه ترک‌های پوستی صاف شده وجود دارد که با پوست اطراف ترکیب شده است.

آیا این روش دردناک است؟


نوک استریل سوراخ‌های میکرو کوچک در پوست ایجاد می‌کند. این فرآیند “آسیب‌های کنترل شده” باعث تحریک تولید کلاژن بدن و توانایی بهبود طبیعی پوست در طول زمان می‌شود. ارائه دهندگان پزشکی در Timeless همه چیز را برای به حداقل رساندن ناراحتی انجام می‌دهند. یک کرم بی‌حسی برای استفاده در محل درمان برای شما تجویز می‌شود که هر گونه درد بالقوه را کاهش می‌دهد. نواحی استخوانی روی صورت حساس‌تر هستند و در اطراف بینی می‌تواند باعث احساس غلغلک شود. پس از درمان، شما ممکن است سفتی پوست و حساسیت خفیف را تجربه کنید که به سرعت از بین می‌رود.

نتایج چه مدت ماندگار هستند؟


بسیاری از بیماران بعد از تنها یک جلسه درمان نتایج قابل مشاهده را می‌بینند، ۸ تا ۱۲ هفته طول می‌کشد تا کلاژن ساخته شود، بنابراین یک سری درمان‌ ۴ تا ۶ جلسه، با فاصله ۴ تا ۶ هفته‌ای توصیه می‌شود. پس از این سری، درمان‌های تک هر ۳ تا ۴ ماه برای نگهداری توصیه می‌شود. Timeless قیمت بسته ویژه را برای کمک به بدست آوردن بهترین نتایج ممکن ارائه می‌دهند.پس از درمان، ظاهر پوست به طور موقت سرخ می‌شود، شبیه به آفتاب سوختگی. این در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاهش می‌یابد، و می‌توانید آرایش معدنی استفاده کنید. پس از آن، برای پوست زیبا آماده شوید!

میکرونیدلینگ چقدر برای ترک‌های پوستی ایمن است؟


میکرونیدلینگ یک روش غیر شیمیایی مناسب برای تمام انواع پوست و رنگ‌ها است. از آنجایی که خطر سوزش بیمار و ایجاد هیپرپيگمانتاسيون وجود ندارد، بهتر است روی درمان ليزر تجويز شود.

علم و دانش پشت درمان میکرونیدلینگ


علم و دانش پشت درمان میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ رشد پوست سالم را از طریق ایجاد کانال‌های کوچک در پوست تشویق و تحریک می‌کند. بدن به ایجاد این کانال‌ها با پر کردن آنها با خون، مواد مغذی و بافت اسکار پاسخ می‌دهد. پلاکت‌ها در خون دارای عوامل رشد مهمی هستند و مواد مغذی موجود در خون به عنوان اولین بلوک‌های ساختمانی برای ایجاد بافت پوست جدیدتر و سالم‌تر به کار گرفته می‌شوند. بدن همچنین با افزایش میزان کلاژن در ناحیه آسیب دیده پاسخ خواهد داد. بافت مجاور، با این روش تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد در واقع به عنوان یک الگو برای ایجاد بافت جدید در ناحیه کانال‌ها به کار می‌رود. در بیشتر موارد، یک سری جلسات درمان برای دستیابی به نتیجه مطلوب لازم است.

پس از درمان


یکی از چیزهای بزرگ در مورد میکرونیدلینگ کردن این است که تقریبا هیچگونه دوره‌ی مورد نیاز برای بهبودی وجود ندارد. بیماران برای بهبودی از فرآیند عمل نیازی به مرخصی گرفتن از کار ندارند. سوزن‌های میکرو تا حدی عمیق در پوست می‌روند که از طریق تمام لایه‌های پوست نفوذ کنند و لایه‌های بالایی بافت‌های پشتیبان را بدون ایجاد آسیب جدی به پوست اطراف لمس می‌کنند. در هفته‌ها و ماه‌های پس از درمان، تولید کلاژن افزایش یافته اثر عمیق در بافت و قابلیت ارتجاعی پوست خواهد داشت. ترک‌های پوستی کمتر قابل توجه خواهند بود و نتایج، بسته به وضعیت چندین سال دوام خواهند داشت. علاوه بر ترک‌‌های پوستی، میکرونیدلینگ می‌تواند برای درمان خطوط و چین و چروک‌ها، پوست شل و انواع خاص اسکارها مورد استفاده قرار گیرد.

“کپی فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است.”

نویسنده پست: سفیران زیبایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *